Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
fotelik samochodowy Confort Baby ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

fotelik samochodowy Confort Baby

#1 23-07-2007 12:16:04

milca
dopiero zaczyna

fotelik samochodowy Confort Baby

podróżowanie w foteliku dla dziecka jest ok.Fotelik bezpieczny,wygodny,zmiana pozycji do półleżącej możliwa,szerokość siedziska regulowana,ok.Ale biorąc pod uwagę podróż gdy na dworze jest raczej ciepło,fotelik jest wręcz tragiczny!!!!!materiał,z którego jest pokrycie wykonane po prostu nie przepuszcza grama powietrza.Dziecko po 10 minutach siedzenia,przy temperaturze powietrza 25 stopni,jest zlane potem i płacze, bo chce usiąść bez "takiego" oparcia.Ratuję się(dziecko)podkładając pieluszkę na oparcie,niewiele to daje jednak.Niewiem, czy inne foteliki mają podobny problem...ale cena za jaką kupiłam ten fotelik,dawała mi gwarancję,że towar spełni się pod każdym względem.Niestety!:

#2 23-07-2007 12:17:40

milca
dopiero zaczyna

Re: fotelik samochodowy Confort Baby

proszę,może macie podobny problem a rozwiązaliście go w jakiś sposób.Proszę o rady!

#3 26-11-2009 11:32:42

SklepDziecka
od czasu do czasu

Wydaje mi się,że problem leży w foteliku,jest zbyt cięzki i dziecko nie czuje się w nim dobrze,jest skrępowane. Uważam że powinnaś zmienic fotelik.

- foteliki samochodowe, wózki dziecięce.

#4 10-06-2010 13:15:48

astrid
od czasu do czasu

Hej, nie wiem, jaki masz fotelik, ale moim zdaniem problem nie jest po stronie wago fotelika. Lekkie foteliki maja w sobie styropian, ktory bdb izoluje, w zwiazku z czym cyrkulacja powietrza w foteliku jest zerowa. Tak ze niewzne, czy fotelik jest ciezki, czy lekki, wazne, zeby producent zaznaczyl, ze jest mozliwa wentylacja. W foteliku jane Strata sa np. otwory wentylacyjne w zapewniajace przepływ powietrza - dziecko nie siedzi zapakowane w styropian czy inne nieprzepuszczajace powietrza tworzywo, i nie poci sie az tak bardzo.

#5 24-06-2010 23:46:33

mamma_mia
rozpisuje się

Moja córka okropnie pociła się w maxi cosi - całą głowę miała zlaną potem. Odkąd mamy nautilusa, problem zniknął, więc uważam, że to faktycznie musi sprawa odpowiednich materiałów, z których są wykonane foteliki.

#6 29-06-2010 20:50:01

astrid
od czasu do czasu

Hej milca, jak tam Twoje problemy z fotelikiem? cos sie zmieniło? ja w międzyczasie przypomniałam sobie, ze i ja byłam kiedys posiadaczka fotelika beb confort, lata temu, przy 1szym dziecku. I w sumie nie miałam tego typu problemow, a to jeszcze był starszy model, ten Twoj z tego piszesz jest jakis bardziej wypasiony... mam nadzieje, z jest nieco lepiej

Stopka forum