Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
2W1 DUPLO GONDOLA FOTELIK SAMOCHODOWY JANE MATRIX ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

2W1 DUPLO GONDOLA FOTELIK SAMOCHODOWY JANE MATRIX

#1 16-11-2010 23:38:25

mamuska321
dopiero zaczyna

2W1 DUPLO GONDOLA FOTELIK SAMOCHODOWY JANE MATRIX

Mam taki fotelik gondola i jestem zadowolona jka nigdy dlatego, ze:
GONDOLA FOTELIK SAMOCHODOWY ATEST BEZPIECZEŃSTWA -WEW WKŁADKA DLA NIEMOWLĄT -WYGODNY UCHWYT DO PRZENOSZENIA -REGULOWANE OPARCIE W GONDOLI - MOŻLIWY PRZEWÓZ DZIECKA W POZYCJI LEŻĄCEJ LUB SIEDZĄCEJ -PASY BEZPIECZEŃSTWA W ZESTAWIE -POKRYCIE OCIEPLACZ NA GONDOLE -ADAPTERY DO MONTAŻU Praktyczność i łatwość w użytkowaniu właśnie system MATRIX .Produkt dostosowany do życia codziennego, gdzie efektywność wymaga wielofunkcyjnych rozwiązań. Jest zarówno gondolą do wózka która posłuży od pierwszych chwil życia, z możliwością przewożenie dziecka na tylnej kanapie w samochodzie i w kilku ruchach staje się fotelikiem samochodowym od 0 do 13 kg i można go montować z przodu. Taki komfort daje tylko MATRIX Czterostopniowa regulacja oparcia fotelika Pięciokondygnacyjna rączka nosidełka Pokrowiec i budka w wyposażeniu standardowym Płynna regulacja długości pasów Łatwy montaż fotelika w wózku lub w samochodzie Waga fotelika 5,2kg Wymiary w wersji gondola dł.70cm gł.18cm szer. 32cm

Jesli ktos byłby zainteresowany to mam go juz do sprzedaży ma tylko 3 miechy gdzyz mój maluszek ma 4,5 miecha i jest duzy ma 74 cm dł. polecam jako jedyny na rynku jest suer ma tez przewijak i adaptery, poprostu super.

#2 27-12-2010 13:21:11

annetka
dopiero zaczyna

Re: 2W1 DUPLO GONDOLA FOTELIK SAMOCHODOWY JANE MATRIX

Witam. czy ta oferta sprzedaży fotelika matrix jest nadal aktualna?? jeśli tak to jaka byłaby cena?
Na jakim stelażu miałaś zamontowany fotelik?

#3 27-12-2010 13:26:06

annetka
dopiero zaczyna

aha mój email: annetka@poczta.fm

#4 11-12-2011 14:40:44

ivu
dopiero zaczyna

A ja mam pytanie odnośnie właśnie tej gondoli -fotelika. Rodzę w marcu i opcja 2w1 tego produktu jest na prawdę bardzo kusząca, zastanawiam się tylko czy noworodek nie będzie miał problemów z tą gondolą (pasy) oraz na jak długo wystarczy nam jako gondola -bo jeśli maluszek nie będzie siedział -to na siłę nie włożę go do spacerówki kubełkowej hmm sama nie wiem co zrobić.

#5 02-01-2012 12:06:59

kasienka
dopiero zaczyna

ja mam tą gondolkę i jestem zadowolona bo wyszlo mi taniej niz caly wozek wielofunkcyjny i bardziej kompaktowo, małego wozilłam w rozłożonej gondoli do 5 miesiąca i mieścił się bez problemu, ale w 4 zaczął już siadać więc i tak wiekszosc czasu skladalam ja do fotelika, teraz ma 7 i nie mam mowy zeby jechal w wozku na lezaca, wiec jest albo w zlozonym foteliku, albo zakładam już spacerówkę i zabezpieczam go podukszką do siedzenia (taką z ikei), u mnie ta gondola sprawdziła w 100%, i polecam takie rozwiazanie.

#6 24-02-2012 19:45:48

josie
dopiero zaczyna

kasienka dzieki za opinie, ja rodze w czerwcu, pierwsze dziecko, i jak mowie kolezankom mamom o tym matrixie to sie wszystkie oburzaja ze jak to , niebezpiecznie, ze nie wolno tak dziecka wozic... roll  zeby kupic maxi cosi bo oczywiscie najlepszy. a my bedziemy sie wybierac do dziadkow w parogodzinne podroze autem i nie wyobrazam sobie malego zeby to wytrzymal w foteliku...

ivu a ty kupilas w koncu matrixa?

Stopka forum