Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
Jane Montecarlo - co myslicie? ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

Jane Montecarlo - co myslicie?

#1 07-05-2012 15:46:13

camka
dopiero zaczyna

Jane Montecarlo - co myslicie?

Myslę o takim foteliku bo z przednią osłonką mógłby mi  służyć od 9 do 36 kilo - jakie macie o nim opinie?

#2 21-05-2012 18:43:37

Iza 34
dopiero zaczyna

Re: Jane Montecarlo - co myslicie?

Moja znajoma ma ten fotelik i bardzo go sobie chwali .

#3 30-06-2012 21:15:52

Sara32
dopiero zaczyna

Re: Jane Montecarlo - co myslicie?

Ja także go mam, już od pół roku, i także go sobie chwalę. Kupiłam go ze względu na jego duże bezpieczeństwo i na to, że rośnie on wraz z dzieckiem, nie trzeba kupować nowego co jakiś czas. smile U nas fotelik sprawdza się super, żadnych problemów nie ma ani z podróżą, ani z samym montażem.

Stopka forum