Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
Fotelik samochodowy KIDIMO ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

Fotelik samochodowy KIDIMO

#1 02-02-2012 13:03:53

mt01234
dopiero zaczyna

Fotelik samochodowy KIDIMO

Witam,
Czy któraś z mam miała styczność z tą marką fotelików samochodowych?
http://foteliki-samochodowe-dla-dzieci.com.pl/nowa-marka-fotelikow-samochodowych-kidimo/
Tutaj opis i ceny. Właśnie ceny- baaardzo konkurencyjne. Nie wiem, czy to nie podejrzane. Choć z drugiej strony w artykule wymienione są homologacje.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam

#2 25-01-2013 22:23:18

Misiu
dopiero zaczyna

Re: Fotelik samochodowy KIDIMO

moja sąsiadka ma taki fotelik i jest zadowolona

Stopka forum