Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
mutsy safe2go czy maxi cosi ?????? ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

mutsy safe2go czy maxi cosi ??????

#1 22-01-2009 19:04:37

martan
dopiero zaczyna

mutsy safe2go czy maxi cosi ??????

witam smile czy może  ktoś mi doradzić w sprawie fotelika ?????
zakupiłam wózek Mutsy Transporter i zastanawiam sie nad fotelikiem czy wziąć maxi cosi citi czy mutsy safe2go wiem że maksi cosi wypada podobno lepiej w testach a co możecioe powiedzieć na temat fotelika Mutsy ??????

#2 02-02-2009 16:33:11

abba
dopiero zaczyna

Re: mutsy safe2go czy maxi cosi ??????

Witam!!
Proszę może ktoś mi doradzi lub podpowie mam zamiar zakupić fotelik samochodowy firmy RAMATTI VENUS:) czy ktoś mógłby coś powiedzieć na ten temat!!! czy jest super czy beee...big_smile
BARDZO PROSZĘ!!!!!WAŻNE TO DLA MNIE:)

#3 13-03-2009 15:51:50

Sprzedawca
dopiero zaczyna

witam smile czy może ktoś mi doradzić w sprawie fotelika ?????
zakupiłam wózek Mutsy Transporter i zastanawiam sie nad fotelikiem czy wziąć maxi cosi citi czy mutsy safe2go wiem że maksi cosi wypada podobno lepiej w testach a co możecioe powiedzieć na temat fotelika Mutsy ??????

Witam, dlaczego Citi, a nie Cabrio? Różnica cenowa jest nikła, a kilka zalet jest. Mianowicie do Cabrio możemy dokupić sobie bazę na iso-fix, lub easy base. Lepiej wyprofilowane są kurtyny boczne, fotel jest długi, mimo że jest pisany od 0 do 13 kg, dziecko będzie w nim jeździło do około 8-9 miesięcy (dopóki samo nie usiądzie) i będzie ważyło 9-10 kg.
Natomiast Safe2go, pozostawia wiele do życzenia, samo zapięcie fotela jest dość uciążliwe, a wykonie, lepiej zainwestować w fotel droższy, lepszy. Pozdrawiam Sprzedawca!

#4 29-09-2009 22:56:12

SklepDziecka.com
dopiero zaczyna

Nigdy nie ma tak ze firma jest albo zła albo dobra bo w kazdym  ztych fotelików dostrzezemy dobre i złe strony. Tak samo jest z wózkami. Nalezy uwzglednic weik dziecka oraz cene,a przede wszystkim chodzi o bezpieczenstwo.

Wózki, foteliki samochodowe – SklepDziecka.com

#5 15-12-2009 16:40:53

kajoanna
dopiero zaczyna

Ja mam wozek Mutsy i kupiłam fotelik Maxi cosi, zdecydowanie polecam. Na testach wypada świetnie jest wygodny, a do stelaza mutsy mozna wpiąć go dzięki adapterom. To jedyny minus ze trzeba je dokupić

#6 11-02-2013 12:40:07

Promyk
dopiero zaczyna

ja mam maxi cosi i jestem bardzo zadowolona

Stopka forum