Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
Sprzedam wózek 3w1 stan idealny:) ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

Sprzedam wózek 3w1 stan idealny:)

#1 29-08-2008 09:58:44

Menia88
dopiero zaczyna

Sprzedam wózek 3w1 stan idealny:)

Witam!Mam do sprzedania wózek 3 w 1:głeboki,spacerówka i nosidełko!Wózek jest w idealnym stanie nasz dzidzia mało z niego korzystał gdyz urodził sie we wrześniu a wiosna dziadkowie kupili mu wózek spacerówke!Cena 350zł do negocjacji!Zainteresowanym podaje nr tel 502577965!Mieszkamy koło Krakowa ale ewentualnie mozemy podjęchać do krakowa gdyby ktos chciał obejrzeć!

#2 21-09-2008 21:43:04

gosczy
dopiero zaczyna

Re: Sprzedam wózek 3w1 stan idealny:)

Witam mam do sprzedania wózek titi 3w1 kolor niebieski, cena 750 zł, używany był 7 miesięcy. Wiecej info pod nr tel. 507081165 lub gosczy@wp.pl mogę wyslać również zdjęcia

Stopka forum