Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
fotelik !! ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

fotelik !!

#1 14-05-2009 09:29:28

abba
dopiero zaczyna

fotelik !!

zakupiłam nowy fotelik firmy CARETERO 9-25kg i jestem zadowolona z niego dziecku dobrze sie podróżuje w nim fotelik ma dość wysokie osłonki przy główcei jak dziecko śpi to mu główka nie opada na dół..
JEDNYM SŁOWEM ZA MAŁE PIENIĄŻKI SUPER FOTELIK!!!!!!!!!!!!

#2 26-11-2009 11:27:23

SklepDziecka
od czasu do czasu

Re: fotelik !!

Cena nie zawsze odzwierciedla jakośc fotelika,chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo i wygodę dziecka. A mówiąc małe pieniążki,jaką kwotę masz na myśli??

- foteliki samochodowe, wózki dziecięce.

#3 24-02-2011 15:18:25

marcin_kry@poczta.fm
dopiero zaczyna

pare dni temu zakupiłem fotelik marki kinderkraft model shell jest to chyba niemiecka marka, jakość wykonania jest bardzo dobra, sprawia wrażenie solidnego, no i cena przyzwoita, zaplacilem 239 zł, dlugo sie zastanawialem nad zakupem i chyba nic lepszego nie znalazlem w tej cenie. polecam

#4 01-08-2011 10:09:44

mt01234
dopiero zaczyna

Ja natomiast znalazłam szokujące wiadomości na temat tego, jak wiodący producenci fotelików używają substancji szkodliwych dla dzieci przy produkcji fotelików.
Tutaj możecie zobaczyć, jacy to producenci i jakie jest niebezpieczeństwo
http://foteliki-samochodowe-dla-dzieci.com.pl/foteliki-samochodowe-niebezpieczne-dla-dzieci/
Pozdrawiam wszystkich Rodziców!

#5 01-08-2011 23:17:33

Niuska33
od czasu do czasu

Faktycznie, trzeba bardzo uwaznie czytac wszystko co piszą zarówno przy wózkach jak i przy fotelikach, bo jednka kontak dziecka z takimi substancjami może być niebepzieczny. Ja akurta wybrałam fotelik w komplecie z wózkiem x-car dla navingtona. Fotelik jest bardzo solidny, do tego świetenie zrobiony i dobrze wyprofilowany. Fajne jest to że ma wkłądki specjalne tak że nawet mniejsze dziecko może wygodnie leżeć nawet w długie podróży (nasz rekord jak narazie to kraków - zakopane ;-) dziecko przespało całą drogę.

#6 28-04-2012 09:55:17

bella
dopiero zaczyna

Ja wybrałam dla swojego dziecka fotelik  MONTECARLO   . Ma on solidny system mocowania podstawy fotelika .Dziecko siedzi stabilnie  .Jestem zadowolona  z niego i nie zamieniłabym go na żaden inny fotelik .

#7 05-06-2012 16:08:35

Lisa99
dopiero zaczyna

Słyszałam o tym foteliku ,ale ja kupiłam inny : fotelik GRACO NAUTILUS .Dla mnie świetny . Fotelik wyposażony jest  w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa . Oprócz tego w zestawie jest dodatkowa wkładka do siedzenia dla dzieci do 18 m-cy oraz uchwyt na kubek.  Mojej córeczce na pewno jest w nim wygodnie podczas jazdy  .Dobrego wyboru dokonałam .

#8 06-07-2012 23:22:06

Judytka99
dopiero zaczyna

Też na początku zastanawiałam się nad tym fotelikiem ,ale ostatecznie wybrałam fotelik Jane Exo . . Fotelik można montować zarówno w samochodach z systemem Isofix jak i bez systemu za pomocą pasa samochodowego . Ma też dodatkowe wzmocnienie boczne w okolicach głowy . Bezpieczny , co najważniejsze . Nie buja się na boki .

#9 14-10-2012 22:45:50

Paulina
dopiero zaczyna

Graco Coast też nie buja się na boki  i jest bezpieczny . Ma duże siedzisko i naprawdę miękką wkładkę ,więc jest wygodna . Pokrowiec z fotelika można bez problemu zdjąć i wyprać .

Stopka forum