Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
Logico L X comfort Graco? ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

Logico L X comfort Graco?

#1 23-05-2010 02:06:13

mamuśka79
dopiero zaczyna

Logico L X comfort Graco?

Witajcie:)
Moje "maleństwo" rośnie jak na drożdżach i powoli przymierzamy się do kupna nowego fotelika. Nie mam jakoś specjalnie dużo kasy na niego, ale zalezy mi na solidności i BEZPIECZEŃSTWIE. Na razie przyglądamy się z mężulem fotelikowi Graco Logico l x comfort, bo ufam tej firmie, fotelik wygląda solidnie i kosztuje rozsadną cenę. Mężulo kupiłby od reki, bo wyczytał, ze poszycie fotelika zaprojektowali styliści lamborghini i ferrari smile, ja jednak wolałabym wiedzieć o nim nieco więcej niz tylko zapewnienia producenta, nawet jesli wygladaja tak obiecująco jak u Graco:) Czy ktoś go używa? Bardzo prosze o opinie?

#2 23-05-2010 02:08:14

mamuśka79
dopiero zaczyna

Re: Logico L X comfort Graco?

i jeszcze jedno. Sprzedawczyni w sklepie usiłowała mnie przekonać, ze jeśli kupie coś Graco to wspomoge fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". Czy ktoś o tym słyszał? Ja się chyba pierwszy raz spotkałam, ale jesli mogłabym dodatkowo pomóc, to czemu nie:)
Także prosze o opinie, jw:)

#3 28-05-2010 13:41:03

astrid
od czasu do czasu

a nie braliscie pod uwage kupna innego fotelika? tez Graco, tyle ze nieco inny- wg mnie super sprawa, bo dziecko moze w nim jezdzic az do 12 roku zycia. Model nazywa sie nautilus, jest wprawdzie drozszy niz Logico, ale chyba warto zaplacic wiecej. Mi sie on wizualnie wydaje solidniejszy i wytrzymalszy, ma dobrze wyprofilowany zaglowek i - w ramach "bajerow" - wbudowane uchwyty-pojemniki na napoje. Moim zdaniem - warto rozwazyc taki zakup. No i w dalszym ciagu moglabys zakupem wesprzec funacje :-)

Ostatnio edytowany przez astrid (28-05-2010 13:42:06)

#4 01-06-2010 23:36:32

mamma_mia
rozpisuje się

My mamy Nautilusa i możemy polecić - świetnie się sprawuje! Oprócz bezpieczęństwa, przekonało nas to, że można go uzywac już do 12 roku życia smile A wiadomo, że częste zmiany fotelików wiążą się w ... wydawaniem kasy. O Logico LX nie czytałam, ale skoro projektowali go dizajnerzy z lamborghini, to musi być odlot smile Gdyby mój mąz to wiedział, to pewnie by ten właśnie model kupił smile
Na pewno odradzam Maxi Cosi priori - mieliśmy od przyjaciólki po jej synku właśnie model priori i był beznadziejny - kolebał się w czasie jazdy!! Może trafilismy na wadliwy model, no nie wiem...

#5 08-06-2010 23:11:56

mamuśka79
dopiero zaczyna

Dzięki dziewczynki za rady:) Usiedliśmy z mężulem i dyskutujemy zaciekle, bo jego ten dizajn Logico normalnie go zaslepia:) Ja zaczęłam się łamac w stronę tego nautiliusa, bo różnica cenowa nie jest w końcu taka drastyczna, więc moze jakoś uciągniemy:) Spodobało mi się, ze w tym nowym modelu na 2010 jest wskaźnik prawidłowego montażu fotelika - ja zawsze mam z tym problem. W stracie której teraz używamy mamy bazę isofix, która też ma taki wbudowany "tester" i to jest mega wygodne. Martwi mnie natomiast, ze do nautiliusa nie da sie dokupić bazy ISOFIX. Czy któraś może mnie oświecić, czy dla większych dzieci ona nie jest potrzebna??? Za to ujeła mnie podstawka na kubek dla dziecka:) Moze wreszcie piciu przestanie lądować na moich bluzkach lub fotelach samochodowych:)
W każdym razie jak już się finalnie zdecyduję, to z przyjemnościa pochwalę się zakupem:)

#6 10-06-2010 13:06:22

astrid
od czasu do czasu

Wg mnie do nautilusa bazy sie dokupic nie da, bo bazy sa tylko do tych mniejszych fotelikow. Powinnas za to miec w aucie taki jakby przycisk isofix, gdzie mozna przypiac fotelik. Ale to tylko moja "zdroworozsadkowa" opinia, nie wiem, czy tak jest na 100%. Ja w kazdym razie bazy do takich duzych fotelikow nie widzialam, nie tylko do nautilusa, ale i do zadnego innego

#7 22-06-2010 15:10:34

mamuśka79
dopiero zaczyna

Po długich i zacekłych bojach z męzulem przeforsowałam nautiliusa:) Chyba obudził sie w nim skąpiec i przekonał go argument, ze będzie to fotelik "docelowy", czyli do 12 roku życia, a potem "żegnaj foteliku"smile I musze przyznać, ze oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Nie dość, ze fajnie wygląda, to jeszcze ma te pięciopunktowe pasy bezpieczenstwa i stalowe wzmocnienia boczne. No i poszycie można prać w pralce!!!!smile cudowne rozwiązanie zwłaszcza gdy ma sie takiego małego "moruska" jak ja:) Z tej samej serii dokupilismy jeszcze sobie torbę-organizer na tył siedzenia, gdzie pakujemy wszystkie zabawki pociechy. i wszyscy zadowoleni: małe sięga po nie, kiedy tylko chce, a my mamy spokojną podróż:)

#8 30-06-2010 22:59:07

astrid
od czasu do czasu

mamuśka79 napisał:

Po długich i zacekłych bojach z męzulem przeforsowałam nautiliusa:) Chyba obudził sie w nim skąpiec i przekonał go argument, ze będzie to fotelik "docelowy", czyli do 12 roku życia, a potem "żegnaj foteliku"smile I musze przyznać, ze oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Nie dość, ze fajnie wygląda, to jeszcze ma te pięciopunktowe pasy bezpieczenstwa i stalowe wzmocnienia boczne. No i poszycie można prać w pralce!!!!smile cudowne rozwiązanie zwłaszcza gdy ma sie takiego małego "moruska" jak ja:) Z tej samej serii dokupilismy jeszcze sobie torbę-organizer na tył siedzenia, gdzie pakujemy wszystkie zabawki pociechy. i wszyscy zadowoleni: małe sięga po nie, kiedy tylko chce, a my mamy spokojną podróż:)

No i dobrze ze kupiliście ! mam nadzieję, ze bedzie się świetnie sprawował. Mamuska, tylko zorientujcie sie, do jakiej wagi są te pięciopunktowe pasy - na forum gazeta pl jeden spec twierdzi, ze tylko do 18... Generalnie podoba mi sie taki fotelik jak nautilus, chyba tylko recaro robi podobne rzeczy, coz, ja poki co dalje szukam fotelika nastepnego i rozważam ''jane exo.. Wszystko mi sie w nim podoba oprócz ceny - poczekam jeszcze z miesiąc, może jakieś wyprzedaże bedą ??? choc z drugiej strony 4 gwiazdki w testach ADAC  są tak dobra rekomendacja, że warto zapłacic za tak dobry produkt.

#9 14-07-2010 11:47:31

mama_zuzi_1
dopiero zaczyna

Dołączam sie do posiadaczy Nautilusa.Wprawdzie mamy go dopiero od jakiegoś 1,5 m-ca ale nie  żałuję zakupu. Moja córka ma wprawdzie dopiero 8,5 m-ca ale już jeździ. Mam nadzieję,że pojeździ tak długo jak sugeruje producent czyli do ok.12 roku życia. Chciałam natomiast wspomnieć też o innym foteliku i też z Graco.Mój bratanek jeździ w Aerologicu.Ma prawie 3 latka. Szczegół,który jest mocno na plus to siedzisko.Wykonane jest z takiego siatkowego materiału,od razu rozwieję wątpliwości że jeździ już chyba od 3 m-cy i nic się nie odkształca. Bratowa nawet ostatnio mówiła,że jest z niego bardzo zadowolona bo teraz w takie upały to maly właściwie się nie poci.Super przewiew daje to siedzisko.Później jak już będzie większy to mogą sobie ściągnąć oparcie i zostaje sama podstawa.Kolor też taki uniwersalny bo o ile pamiętam to mieszanka popieli.

#10 22-09-2010 21:09:37

ciocia123
dopiero zaczyna

witam! mam bardzo ważne dla mnie pytanie. chciałabym kupi swojemu chrześniakowi fotelik graco nautilius ale nie wiem czy pasuje on do każdego rodzaju samochodu??czy nie będzie problemu z jego dostosowaniem do siedzenia w samochodzie ? prosze o pomoc:)

#11 01-02-2012 13:26:50

kasienka
dopiero zaczyna

ja posiadam taki fotelik, u mnie w samochodzie pasuje, więc myśle że będzie pasował i do Twojego smile Fotelik jest bardzo fajny, dobrze wykonany, wygodny, obicie można prać, dziecko ma wygodnie podczas jazdy, jak dla mnie wszystko na plus smile

#12 02-04-2012 12:08:26

angelinka
dopiero zaczyna

też mam taki fotelik, również mogę go polecić , bo na długo wystarczy, a przy tym jest wygodny dla dziecka, i to obicie zdejmowane to dla mnie wazne, poniewaz czesto daje cos dziecku do jedzenia w samochodzie zeby siedzialo spokojnie i potem wszystko zapaprane...

Stopka forum