Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /wozki/forum/include/common.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wozki/forum/include/common.php:61) in /wozki/forum/header.php on line 34
GRACO EVO czy GRACO SYMBIO? ► Forum wozki.alefajne.pl

Forum wozki.alefajne.pl

Forum działa przy sklepie wozki.alefajne.pl , znajdziesz tu między innymi. opinie o wózkach dziecięcych

Nie jesteś zalogowany.
Aby móc zadawać pytania i odpowiadać zarejestruj się.

GRACO EVO czy GRACO SYMBIO?

#1 07-02-2013 13:22:53

ami
dopiero zaczyna

GRACO EVO czy GRACO SYMBIO?

Hej. Ogólnie GRACO zawsze kojarzyło mi się z badziewiem, dlatego w pierwszej ciąży kupiłam super reklamowanego X-LANDERA...niestety jak bardzo się myliłam, dla mnie ten wózek to kompletna pomyłka i porażka. Dzięki Bogu pozbyłam się w dobrej cenie;)
Dziś znów poszukuje wózka dla drugiej dzidzi i moja uwagę wciąż przykuwają właśnie wózki GRACO. EVO podoba mi sie ze względu na duży kosz na zakupy, przekładane siedzisko i ogólnie dobrze wygląda. Z kolei SYMBIO jest dla mnie nowocześniejszy. W obu wózkach przeszkadzają mi kółka...Ale innego pomysłu na wózek nie mam dlatego chce wybrać pomiędzy EVO i SYMBIO...może ktoś poradzi, który lepiej??

#2 14-06-2013 19:23:05

malwinka32
dopiero zaczyna

Re: GRACO EVO czy GRACO SYMBIO?

big_smile Oba wózeczki są uwarzam bardzo fajne- ja na przykładzie Evo poznałam tę markę wózków bo opiekowałam się siostrzeniczka a siostra ma właśnie Evo 3 w 1. Dlatego ja kupując dla syna spacerówke juz zdecydowałam na Graco- ale padło na Symbio. Waga w obu przypadkach niska, mnie do Symbio przekonało ostatecznie obracana rączka wózka dzięki której to ja decyduję w jaką stronę maluch jedzie a to uwierzcie bardzo przydatne na spacerkach. Polecam Symbio bo go mam i sama zachwalam

#3 18-09-2013 19:59:04

dadanka
dopiero zaczyna

Re: GRACO EVO czy GRACO SYMBIO?

polecam także EVO, dla mnie to fajny wózek. Mamy go już dość długo i nie mogę narzekać. LEkki, fajnie się go prowadzi,fajne funkce a i w spacerówce mogę siedzisko zamontowac i przodem i tyłem do kierunku jazdy a to przydaje się

Stopka forum